FAQ Najczęściej zadawane pytania

Home » FAQ

Nasze produkty dostępne są w sklepach jeździeckich na terenie całej Polski. Można je także zamawiać poprzez sklep online.


Termin ważności jest podany na opakowaniu, poprzedzony numerem partii.

  • heal it - termin ważności wynosi 24 miesiące.
  • calm it - termin ważności wynosi 24 miesiące.

Calm it należy stosować bezpośrednio na skórę konia, w miejscach zaczerwienionych, podrażnionych, u nasady grzyby oraz bezpośrednio na rzep ogona.

Nie należy go stosować na całej długości włosów grzywy i ogona. Ze względu na skoncentrowany skład produktu może powodować sklejanie się włosów i utrudniać rozczesywanie.


Produkty jump it charakteryzują się bardzo wysoką zawartością składników naturalnych i pochodzenia naturalnego, dostarczanych przez certyfikowanych dostawców.


Produkty o bardzo wysokiej zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, charakteryzują się naturalnym zróżnicowaniem barwy i zapachu masy.

calm it – poszczególne partie produktów mogą różnić się intensywnością barwy (od zielonej do brązowej) oraz zapachu; możliwe pojawienie się drobnego osadu.

heal it - poszczególne partie produktów mogą różnić się ilością naturalnych pozostałości roślinnych. Wysokie stężenie olejków eterycznych nieznaczną koncentrację barwnika w masie produktu.

CECHY TE SĄ NATURALNYM WŁAŚCIWOŚCIAMI PRODUKTÓW I NIE WPŁYWAJĄ NA SKUTECZNOŚĆ PRODUKTÓW.


Szczegółowe badania przedwdrożeniowe potwierdziły bezpieczeństwo stosowania produktów jump it.
Produkty stosowane zgodnie z zaleceniami weterynarzy i instrukcją na opakowaniu, nie powodują występowania skutków ubocznych.


Brak jest przeciwwskazań do stosowania produktów jump it u klaczy źrebnych / klaczy karmiących / źrebaków.
Przed zastosowaniem, zalecamy skonsultowanie stosowania z lekarzem weterynarii.